| Upload Date | December 19 2025 01:20 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | test4 test4 |
| Model ID | test4 test4 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.84 GB |
| Single-Core Score | 2991 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2536
364.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2588
15.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3355
68.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3145
72.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3009
40.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3572
17.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2509
200.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2871
89.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3199
95.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2639
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3027
94.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3275
251.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3527
103.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3528
35.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2722
2.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2837
89.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9128 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6474
929.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9821
59.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10829
221.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11279
260.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10985
149.1 images/sec |
|
|
Clang
|
14159
69.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2957
236.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11769
364.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7897
236.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7809
32.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11748
365.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9603
738.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10289
301.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6636
65.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12338
11.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10686
338.3 Kpixels/sec |