| Upload Date | December 19 2025 12:54 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Model | samsung SM-M225FV |
| Model ID | samsung SM-M225FV |
| Motherboard | m22 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6769V/CT |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3338 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.59 GB |
| Single-Core Score | 399 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
379
54.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
505
3.05 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
550
11.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
555
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
450
6.11 images/sec |
|
|
Clang
|
525
2.59 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
463
37.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
516
16.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
218
6.51 images/sec |
|
|
Background Blur
|
294
1.22 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
437
13.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
140
10.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
438
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
340
3.37 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
402
389.3 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
343
10.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1259 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
870
125.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1663
10.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1724
35.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1945
44.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1496
20.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1849
9.11 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
446
35.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2204
68.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
763
22.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
621
2.57 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1858
57.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
645
49.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1383
40.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1227
12.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1977
1.91 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1427
45.2 Kpixels/sec |