| Upload Date | December 19 2025 12:54 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S23 |
| Model ID | samsung SM-S911N |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.91 GB |
| Single-Core Score | 1827 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1605
230.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1537
9.26 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2235
45.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2030
46.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1757
23.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2200
10.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1769
141.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1801
55.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2028
60.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1834
7.59 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2062
64.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1533
117.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1926
56.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1647
16.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1413
1.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1933
61.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5208 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3718
534.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5658
34.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7317
149.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6827
157.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5700
77.4 images/sec |
|
|
Clang
|
6811
33.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2141
171.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6798
210.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4088
122.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4426
18.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6910
215.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4022
309.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5464
160.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5004
49.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6179
5.98 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6205
196.5 Kpixels/sec |