| Upload Date | December 19 2025 12:53 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2254 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1225
175.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1434
8.64 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2273
46.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2660
61.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2562
34.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3251
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2280
182.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2254
69.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2060
61.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1809
7.49 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2248
70.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2957
227.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2751
80.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3032
30.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2278
2.20 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2551
80.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7929 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6350
912.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7296
44.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11009
225.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10775
248.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11275
153.0 images/sec |
|
|
Clang
|
11629
57.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1941
155.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8887
275.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6778
202.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7140
29.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9174
285.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8633
663.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7598
223.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7419
73.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10882
10.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9897
313.4 Kpixels/sec |