| Upload Date | December 19 2025 12:50 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2452 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2077
298.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1973
11.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2704
55.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2507
57.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2379
32.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3031
14.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2093
167.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2295
71.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2798
83.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2330
9.64 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2399
74.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2711
208.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2962
86.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2895
28.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2152
2.08 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2451
77.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9041 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5976
858.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9137
55.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10723
219.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10715
247.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11217
152.2 images/sec |
|
|
Clang
|
16144
79.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2525
202.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11431
354.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8372
250.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8860
36.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10606
330.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9316
716.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9764
286.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8722
86.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11670
11.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9910
313.8 Kpixels/sec |