| Upload Date | December 19 2025 12:49 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Nothing Phone (2) |
| Model ID | Nothing A065 |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.00 GB |
| Single-Core Score | 1713 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1398
200.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1353
8.15 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2015
41.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1983
45.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1791
24.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2007
9.88 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1515
121.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1748
54.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1995
59.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1768
7.32 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1994
62.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1219
93.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1934
56.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1675
16.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1400
1.35 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1865
59.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4348 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2724
391.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4554
27.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5853
119.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6043
139.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5126
69.6 images/sec |
|
|
Clang
|
6346
31.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1753
140.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5724
177.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3745
112.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3929
16.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5606
174.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2947
226.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4590
134.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4146
41.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4771
4.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5239
165.9 Kpixels/sec |