| Upload Date | December 19 2025 12:48 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows Server 2025 Standard (64-bit) |
| Model | QEMU Standard PC (i440FX + PIIX, 1996) |
| Motherboard | |
| Power Plan | High performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD EPYC-Genoa Processor |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 17 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.24 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 3739 MHz |
| Codename | Genoa |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 8 |
| L3 Cache | 32.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 avx512-f avx512-dq shani avx512-bw avx512-vl vaes avx512-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.99 GB |
| Type | FPM_RAM |
| Single-Core Score | 1874 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1834
263.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1516
9.13 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1847
37.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1732
40.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1923
26.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1813
8.93 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1849
148.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1755
54.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1894
56.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2356
9.75 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2376
74.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1721
132.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2121
62.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2242
22.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1664
1.61 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1901
60.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9125 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6632
952.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9089
54.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9774
200.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9242
213.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12077
163.9 images/sec |
|
|
Clang
|
12209
60.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2418
193.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11444
354.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8086
242.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9663
40.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13262
412.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7434
571.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11047
324.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
11856
117.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13026
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11773
372.8 Kpixels/sec |