| Upload Date | December 19 2025 12:48 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S24+ |
| Model ID | samsung SM-S9260 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.83 GB |
| Single-Core Score | 1902 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1721
247.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1482
8.93 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2189
44.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2361
54.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1756
23.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2344
11.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1852
148.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1812
56.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2083
62.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1830
7.57 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2116
65.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1885
144.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1977
58.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1808
17.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1379
1.33 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2012
63.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5874 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4475
642.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6859
41.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8446
172.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9042
208.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7704
104.6 images/sec |
|
|
Clang
|
8828
43.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1763
141.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6518
202.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4787
143.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4935
20.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6634
206.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5100
392.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5853
171.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5058
50.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6318
6.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7152
226.5 Kpixels/sec |