| Upload Date | December 19 2025 12:47 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 2410CRP4CG |
| Model ID | Xiaomi 2410CRP4CG |
| Motherboard | uke |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.90 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 1.90 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.61 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.80 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.32 GB |
| Single-Core Score | 1871 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1569
225.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1531
9.23 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2190
44.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2198
50.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1804
24.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2229
11.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1887
151.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1855
57.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2016
60.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1877
7.77 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2100
65.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1490
114.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2012
59.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1837
18.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1420
1.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2072
65.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4951 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3561
511.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5189
31.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6811
139.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6971
160.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5887
79.9 images/sec |
|
|
Clang
|
5719
28.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1968
157.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6590
204.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3886
116.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3880
16.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6618
206.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3734
287.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5301
155.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4660
46.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5971
5.78 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6732
213.2 Kpixels/sec |