| Upload Date | December 19 2025 12:42 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2562 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1612
231.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2270
13.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2863
58.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2703
62.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2554
34.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3244
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2240
179.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2434
75.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2951
88.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2360
9.77 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2556
79.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2965
228.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3146
92.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3080
30.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2289
2.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2544
80.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9383 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6880
988.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9938
59.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10578
216.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10995
253.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11718
159.0 images/sec |
|
|
Clang
|
15741
77.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2733
218.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11806
365.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8330
249.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8788
36.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11522
358.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10001
768.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10089
296.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8236
81.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12269
11.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10401
329.3 Kpixels/sec |