| Upload Date | December 19 2025 12:40 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2945 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2483
356.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1758
10.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3394
69.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3090
71.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3059
41.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3901
19.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2670
213.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2924
90.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3282
98.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2691
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3068
95.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3207
246.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3385
99.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3395
33.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2754
2.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2952
93.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9433 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6171
886.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9602
57.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10750
220.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10536
243.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11779
159.9 images/sec |
|
|
Clang
|
15680
77.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3064
245.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12281
380.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8117
242.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8732
36.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12313
383.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9758
750.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10594
310.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8129
80.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13285
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10548
334.0 Kpixels/sec |