| Upload Date | December 19 2025 12:40 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.21 GB |
| Single-Core Score | 2308 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1893
271.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1647
9.92 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2604
53.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2616
60.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2307
31.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3066
15.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2181
174.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2436
75.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2698
80.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2293
9.49 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2660
82.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1785
137.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2462
72.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2224
22.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1840
1.78 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2575
81.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6188 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3733
536.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5965
35.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7941
162.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9886
228.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7474
101.4 images/sec |
|
|
Clang
|
9857
48.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1818
145.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9363
290.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4942
147.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5860
24.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8039
250.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4561
350.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6139
180.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5638
55.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7350
7.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8561
271.1 Kpixels/sec |