| Upload Date | December 19 2025 12:31 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows Server 2025 Standard (64-bit) |
| Model | QEMU Standard PC (Q35 + ICH9, 2009) |
| Motherboard | |
| Power Plan | High performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD EPYC-Genoa Processor |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 17 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.24 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 3751 MHz |
| Codename | Genoa |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 8 |
| L3 Cache | 32.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 avx512-f avx512-dq shani avx512-bw avx512-vl vaes avx512-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.96 GB |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1863 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1847
265.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1531
9.22 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1900
38.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1709
39.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1898
25.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1803
8.88 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1798
144.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1819
56.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2004
60.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2332
9.65 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2187
68.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1627
125.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2122
62.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2157
21.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1661
1.61 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1830
57.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9238 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6074
872.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9640
58.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9962
203.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9564
220.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12323
167.2 images/sec |
|
|
Clang
|
12302
60.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2236
179.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12633
391.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
9005
269.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10266
42.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13859
431.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7653
588.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11516
337.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
10441
103.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12622
12.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11402
361.0 Kpixels/sec |