| Upload Date | December 19 2025 12:31 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus 11R |
| Model ID | OnePlus CPH2487 |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 802 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
714
102.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
590
3.56 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1049
21.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
968
22.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
825
11.2 images/sec |
|
|
Clang
|
937
4.61 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
812
65.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
880
27.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
844
25.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
682
2.82 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1010
31.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
554
42.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
892
26.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
609
6.04 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
705
681.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
850
26.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3079 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1939
278.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3511
21.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4089
83.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4026
92.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3848
52.2 images/sec |
|
|
Clang
|
4822
23.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
853
68.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4580
141.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2790
83.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2830
11.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4190
130.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2301
176.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3354
98.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2128
21.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3676
3.56 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4181
132.4 Kpixels/sec |