| Upload Date | December 19 2025 12:16 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2455 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2045
293.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2065
12.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2694
55.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2490
57.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2396
32.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3041
15.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2066
165.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2290
71.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2803
83.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2321
9.60 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2397
74.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2718
208.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2962
86.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2932
29.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2147
2.08 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2435
77.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8677 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5662
813.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9372
56.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10030
205.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10000
230.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10738
145.7 images/sec |
|
|
Clang
|
15578
76.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2454
196.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11331
351.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7755
232.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8272
34.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10452
325.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8785
675.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9205
270.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7893
78.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11625
11.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9889
313.1 Kpixels/sec |