| Upload Date | December 19 2025 12:13 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 23013RK75C |
| Model ID | Xiaomi 23013RK75C |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.90 GB |
| Single-Core Score | 1261 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
978
140.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1047
6.31 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1485
30.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1346
31.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1329
18.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1439
7.09 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1129
90.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1298
40.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1499
44.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1290
5.34 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1531
47.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
904
69.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1450
42.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1308
13.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
976
944.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1394
44.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3590 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2287
328.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3588
21.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5020
102.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4856
112.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3925
53.3 images/sec |
|
|
Clang
|
5030
24.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1336
107.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5281
163.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3195
95.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3382
14.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5394
167.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2269
174.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3967
116.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2573
25.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4519
4.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4683
148.3 Kpixels/sec |