| Upload Date | December 19 2025 12:12 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | LENOVO TB322FC |
| Model ID | LENOVO TB322FC |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.90 GB |
| Single-Core Score | 2974 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2483
356.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2399
14.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3263
66.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3391
78.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2971
40.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3768
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2373
190.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2835
87.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3251
97.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2521
10.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3013
93.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3160
242.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3538
103.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3595
35.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2715
2.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2953
93.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9377 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6394
918.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9652
58.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11375
232.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11445
263.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11324
153.7 images/sec |
|
|
Clang
|
14722
72.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2801
224.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11970
370.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8021
240.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8108
33.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11604
361.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9415
723.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10449
306.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9486
94.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12891
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10672
337.9 Kpixels/sec |