| Upload Date | December 19 2025 12:02 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro |
| Motherboard | blazer |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.73 GB |
| Single-Core Score | 2299 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1839
264.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1608
9.69 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2517
51.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3036
70.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2281
31.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3040
15.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2143
171.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2432
75.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2659
79.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2255
9.33 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2635
82.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1769
136.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2460
72.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2232
22.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1756
1.70 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2545
80.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6110 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3635
522.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5684
34.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8448
172.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10590
244.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7055
95.8 images/sec |
|
|
Clang
|
9687
47.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1797
143.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9189
284.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4868
145.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5677
23.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7744
241.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4359
335.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6160
180.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5381
53.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7441
7.20 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8418
266.5 Kpixels/sec |