| Upload Date | December 19 2025 11:54 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro |
| Motherboard | blazer |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.18 GB |
| Single-Core Score | 1377 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1152
165.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
696
4.19 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1423
29.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1469
33.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1267
17.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1747
8.60 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1032
82.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1652
51.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1113
33.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1117
4.62 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2195
68.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1565
120.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1474
43.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1923
19.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1589
1.54 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2078
65.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5037 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3564
511.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5829
35.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8460
173.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9095
209.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6756
91.7 images/sec |
|
|
Clang
|
7727
38.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1134
90.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6280
194.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3681
110.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3926
16.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5444
169.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3515
270.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4855
142.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4777
47.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6104
5.91 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7232
229.0 Kpixels/sec |