| Upload Date | December 19 2025 11:52 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | HUAWEI WRTB-WXX9 |
| Motherboard | HUAWEI WRTB-WXX9-PCB |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-10210U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 142 Stepping 12 |
| Base Frequency | 2.10 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4190 MHz |
| Package | Socket 1528 FCBGA |
| Codename | Comet Lake-U/Y |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 256 KB x 4 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.83 GB |
| Transfer Rate | 2128 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 768 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
696
100.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
816
4.92 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
685
14.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
899
20.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
902
12.2 images/sec |
|
|
Clang
|
978
4.82 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
676
54.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
958
29.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
426
12.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1055
4.37 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1138
35.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
618
47.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
928
27.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
769
7.63 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
476
460.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
705
22.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2446 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1459
209.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2873
17.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2929
60.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2648
61.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2247
30.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3431
16.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
740
59.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3330
103.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1079
32.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3115
12.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5651
175.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2610
200.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3007
88.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3148
31.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3479
3.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3257
103.1 Kpixels/sec |