| Upload Date | December 19 2025 11:45 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 24.04.3 LTS |
| Model | TURIN2D24G-2L+/500W |
| Motherboard | ASRockRack TURIN2D24G-2L+/500W |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD EPYC 9184X |
| Topology | 2 Processors, 32 Cores, 64 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 17 Stepping 2 |
| Base Frequency | 4.21 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 16 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 16 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 16 |
| L3 Cache | 48.0 MB x 8 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 251.57 GB |
| Single-Core Score | 2135 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2146
308.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1964
11.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2345
48.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2123
49.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2090
28.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2415
11.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2336
187.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1912
59.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1799
53.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2757
11.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2802
87.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1902
146.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1874
55.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2286
22.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1491
1.44 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2427
76.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 17615 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
10919
1.53 GB/sec |
|
|
Navigation
|
21144
127.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
21252
435.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
19208
443.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
28696
389.4 images/sec |
|
|
Clang
|
54627
269.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2916
233.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
34017
1.03 GB/sec |
|
|
Object Detection
|
10805
323.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6485
26.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
21216
660.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
14048
1.08 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
14036
411.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
13402
133.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
61620
59.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
24550
777.3 Kpixels/sec |