| Upload Date | December 19 2025 11:39 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 (64-bit) |
| Model | Suma W3335HA1 |
| Motherboard | Suma 22DB4 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Hygon C86 3250 8-core Processor |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | HygonGenuine Family 24 Model 1 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.80 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 2793 MHz |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 2394 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 887 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1196
171.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1095
6.60 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
978
20.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1038
23.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
645
8.75 images/sec |
|
|
Clang
|
966
4.76 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
801
64.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
978
30.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
290
8.69 images/sec |
|
|
Background Blur
|
925
3.83 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1344
41.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
987
75.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
936
27.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
992
9.84 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
937
906.6 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
939
29.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4717 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3109
446.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6374
38.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5371
110.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7363
169.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4757
64.6 images/sec |
|
|
Clang
|
7967
39.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
998
79.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8507
263.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1680
50.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4386
18.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7747
241.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5384
413.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5790
169.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4373
43.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8673
8.39 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5517
174.7 Kpixels/sec |