| Upload Date | December 19 2025 11:37 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938U1 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2998 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2509
360.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2422
14.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3073
62.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3100
71.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3046
41.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3873
19.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2656
212.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2911
90.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3302
98.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2697
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3018
93.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3182
244.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3573
104.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3455
34.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2745
2.66 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2928
92.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9516 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6231
894.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9815
59.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10976
224.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10753
248.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11725
159.1 images/sec |
|
|
Clang
|
15645
77.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3065
245.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12205
378.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8006
239.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8760
36.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12396
385.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9963
766.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10412
305.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9100
90.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13283
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10361
328.1 Kpixels/sec |