| Upload Date | December 19 2025 11:36 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 24115RA8EG |
| Model ID | Xiaomi 24115RA8EG |
| Motherboard | amethyst |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3457 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.50 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.09 GB |
| Single-Core Score | 1153 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1036
148.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1132
6.82 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1457
29.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1359
31.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1181
16.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1316
6.48 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1129
90.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1191
36.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1119
33.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1050
4.34 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1359
42.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
765
58.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1183
34.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
961
9.54 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
971
939.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1234
39.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3217 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1711
245.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3308
19.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4285
87.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5344
123.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3839
52.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4357
21.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1298
104.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5137
159.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2041
61.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2883
11.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4627
144.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2019
155.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3253
95.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2808
27.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4503
4.36 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4448
140.8 Kpixels/sec |