| Upload Date | December 19 2025 11:35 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S24 |
| Model ID | samsung SM-S921B |
| Motherboard | s5e9945 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.96 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.96 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.59 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.90 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 1913 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1712
245.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1768
10.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2362
48.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2283
52.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1817
24.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2501
12.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1851
148.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1876
58.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1948
58.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1592
6.59 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2179
67.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1558
119.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1939
56.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1766
17.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1495
1.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1951
61.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5721 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4012
576.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5993
36.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8167
167.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7626
175.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7004
95.1 images/sec |
|
|
Clang
|
6682
32.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2060
165.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7999
247.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4405
131.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5133
21.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8594
267.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4032
310.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6334
185.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4607
45.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7259
7.02 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7701
243.8 Kpixels/sec |