| Upload Date | December 19 2025 11:34 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S24 |
| Model ID | samsung SM-S921N |
| Motherboard | s5e9945 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.96 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.96 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.59 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.90 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 1887 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1764
253.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1741
10.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2182
44.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2607
60.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1899
25.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2623
12.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1942
155.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1929
59.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1900
56.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1756
7.27 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1882
58.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1577
121.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1686
49.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1499
14.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1247
1.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1842
58.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4690 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4351
624.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6576
39.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7734
158.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7201
166.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5253
71.3 images/sec |
|
|
Clang
|
6683
32.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1331
106.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5040
156.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3897
116.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3948
16.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5944
185.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3499
269.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4326
126.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3681
36.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4598
4.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5476
173.4 Kpixels/sec |