| Upload Date | December 19 2025 11:33 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3038 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2623
376.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2641
15.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3345
68.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3117
71.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3034
41.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3851
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2634
211.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2889
89.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3256
97.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2647
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3012
93.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3294
253.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3539
103.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3492
34.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2753
2.66 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2898
91.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9709 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6637
953.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10247
61.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10497
214.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11825
272.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12094
164.1 images/sec |
|
|
Clang
|
15601
76.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3072
246.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12230
379.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8169
244.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8844
36.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12412
386.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10382
798.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10586
310.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9072
90.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13364
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10642
337.0 Kpixels/sec |