| Upload Date | December 19 2025 11:33 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 1639 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1507
216.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1376
8.29 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1665
34.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1654
38.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1628
22.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2030
10.00 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1177
94.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1554
48.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1883
56.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1578
6.53 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1651
51.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1828
140.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2029
59.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2000
19.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1466
1.42 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1663
52.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4623 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4231
607.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5677
34.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5728
117.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5377
124.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5180
70.3 images/sec |
|
|
Clang
|
7237
35.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1100
88.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5227
162.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4608
137.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4128
17.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5344
166.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4527
348.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5264
154.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4655
46.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5251
5.08 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5211
165.0 Kpixels/sec |