| Upload Date | December 19 2025 11:33 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S24+ |
| Model ID | samsung SM-S9260 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.83 GB |
| Single-Core Score | 1610 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1381
198.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1218
7.34 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1876
38.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1845
42.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1515
20.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2043
10.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1602
128.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1565
48.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1789
53.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1582
6.55 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1831
57.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1540
118.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1708
50.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1537
15.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1199
1.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1707
54.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5659 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3848
552.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6097
36.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7509
153.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7733
178.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6712
91.1 images/sec |
|
|
Clang
|
8828
43.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1910
153.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7227
223.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5102
152.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5410
22.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7323
227.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4717
362.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5996
175.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4295
42.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5857
5.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7059
223.5 Kpixels/sec |