| User | glaberson |
| Upload Date | December 19 2025 11:27 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | LENOVO 20UB000SUS |
| Motherboard | LENOVO 20UB000SUS |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-10210U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 142 Stepping 12 |
| Base Frequency | 2.11 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4190 MHz |
| Package | Socket 1528 FCBGA |
| Codename | Comet Lake-U/Y |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 256 KB x 4 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.73 GB |
| Transfer Rate | 1062 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1054 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1050
150.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1108
6.68 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1174
24.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1259
29.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
957
13.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1189
5.86 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1031
82.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1037
32.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
503
15.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1616
6.69 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1300
40.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
683
52.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
807
23.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1379
13.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1162
1.12 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1418
44.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3701 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1934
277.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4725
28.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4571
93.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5166
119.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3734
50.7 images/sec |
|
|
Clang
|
4503
22.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1450
116.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4892
151.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1644
49.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4799
19.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6212
193.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3403
261.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4342
127.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4318
42.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5485
5.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4628
146.5 Kpixels/sec |