| Upload Date | December 18 2025 11:56 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2776 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2314
332.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2121
12.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2783
57.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3004
69.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2768
37.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3250
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2516
201.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2698
83.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2798
83.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2644
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2951
91.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3297
253.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2780
81.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3523
35.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2765
2.68 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2947
93.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9407 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6370
914.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10257
61.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11274
230.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11135
256.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10314
140.0 images/sec |
|
|
Clang
|
13706
67.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2996
239.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12294
381.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8041
240.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8221
34.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12486
388.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10194
783.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10423
305.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8945
88.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13117
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10784
341.5 Kpixels/sec |