| Upload Date | December 18 2025 11:50 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Samsung Galaxy S24 |
| Model ID | samsung SM-S921B |
| Motherboard | s5e9945 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.96 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.96 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.59 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.90 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 1665 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1607
230.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1590
9.58 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2022
41.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1950
45.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1657
22.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2260
11.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1796
143.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1740
53.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1777
53.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1569
6.50 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1733
53.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1456
111.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1463
42.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1278
12.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1052
1.02 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1532
48.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5693 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4009
575.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5749
34.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6286
128.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5863
135.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6363
86.4 images/sec |
|
|
Clang
|
8323
41.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2240
179.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7911
245.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4767
142.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4743
19.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8753
272.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4610
354.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6492
190.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5862
58.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7351
7.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7483
236.9 Kpixels/sec |