| Upload Date | December 18 2025 11:25 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938U |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 3169 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2684
385.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2487
15.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3404
69.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3220
74.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3165
43.0 images/sec |
|
|
Clang
|
4000
19.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2821
225.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3080
95.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3509
105.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2849
11.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3195
99.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3371
259.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3828
112.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3654
36.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2915
2.82 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3100
98.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9984 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6318
907.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10524
63.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11422
233.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11427
263.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12451
169.0 images/sec |
|
|
Clang
|
16382
80.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3222
258.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13137
407.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8584
256.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9149
37.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12501
389.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10464
804.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10890
319.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8999
89.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13765
13.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11353
359.5 Kpixels/sec |