| Upload Date | December 18 2025 11:10 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3149 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2602
373.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2500
15.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3487
71.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3237
74.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3176
43.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4090
20.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2796
223.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2977
92.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3409
102.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2815
11.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3142
97.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3511
269.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3725
109.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3582
35.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2882
2.79 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3049
96.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9991 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6632
952.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10917
65.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11013
225.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11818
272.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12210
165.7 images/sec |
|
|
Clang
|
16462
81.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3211
257.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12954
401.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8447
252.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8831
36.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12335
383.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10399
799.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10925
320.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9618
95.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13664
13.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10878
344.4 Kpixels/sec |