| Upload Date | December 18 2025 11:07 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S24 |
| Model ID | samsung SM-S921B |
| Motherboard | s5e9945 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.96 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.96 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.59 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.90 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 1928 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1965
282.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2003
12.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2402
49.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2828
65.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1880
25.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2528
12.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1950
156.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1927
59.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2127
63.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1741
7.21 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1959
61.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1668
128.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1551
45.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1435
14.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1103
1.07 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1643
52.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6292 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4681
672.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7393
44.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7630
156.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7202
166.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6205
84.2 images/sec |
|
|
Clang
|
8893
43.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2227
178.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8633
267.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4946
148.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5518
22.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9451
294.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5216
401.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6988
205.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6111
60.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7866
7.61 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8042
254.6 Kpixels/sec |