| Upload Date | December 18 2025 11:03 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro |
| Motherboard | blazer |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.21 GB |
| Single-Core Score | 2012 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1783
256.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1463
8.81 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2267
46.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2347
54.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2094
28.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2781
13.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2055
164.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2207
68.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2446
73.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2147
8.89 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2343
72.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1672
128.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1472
43.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1952
19.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1131
1.09 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2358
74.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5083 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3681
528.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5710
34.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6803
139.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8218
189.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6147
83.4 images/sec |
|
|
Clang
|
7876
38.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1124
90.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7238
224.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4190
125.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4979
20.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6219
193.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3718
285.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4757
139.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4648
46.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5930
5.74 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7279
230.5 Kpixels/sec |