| Upload Date | December 18 2025 10:42 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S22 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S908U |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.05 GB |
| Single-Core Score | 1329 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1314
188.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1169
7.04 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1521
31.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1387
32.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1340
18.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1530
7.53 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1137
91.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1310
40.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1529
45.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1316
5.45 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1543
48.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
984
75.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1489
43.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1361
13.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1017
983.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1418
44.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3405 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2402
345.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3286
19.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4706
96.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4418
101.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3408
46.2 images/sec |
|
|
Clang
|
4299
21.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1493
119.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4708
145.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2821
84.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2924
12.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5119
159.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2261
173.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3754
110.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3197
31.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4453
4.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4236
134.1 Kpixels/sec |