| Upload Date | December 18 2025 10:33 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 25099RP13G |
| Model ID | Xiaomi 25099RP13G |
| Motherboard | volcano |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3457 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.71 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.52 GB |
| Single-Core Score | 1247 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1119
160.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1165
7.02 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1561
32.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1501
34.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1279
17.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1450
7.14 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1211
97.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1298
40.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1208
36.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1135
4.70 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1482
46.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
836
64.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1278
37.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1052
10.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1062
1.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1333
42.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3284 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1759
252.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3396
20.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4442
90.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5196
119.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3903
53.0 images/sec |
|
|
Clang
|
4446
21.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1367
109.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5326
165.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2074
62.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2964
12.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4693
146.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2152
165.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3362
98.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2777
27.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4635
4.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4289
135.8 Kpixels/sec |