| Upload Date | December 18 2025 08:31 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 23113RKC6G |
| Model ID | Xiaomi 23113RKC6G |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.93 GB |
| Single-Core Score | 1416 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1303
187.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1116
6.72 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1751
35.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1570
36.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1383
18.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1520
7.48 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1242
99.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1402
43.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1584
47.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1381
5.72 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1648
51.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1290
99.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1532
45.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1472
14.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1075
1.04 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1569
49.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5405 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3686
529.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6139
37.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7605
155.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7847
181.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6621
89.9 images/sec |
|
|
Clang
|
7387
36.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1450
116.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7273
225.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4730
141.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4941
20.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7217
224.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4176
321.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5732
168.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4932
48.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6139
5.94 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6749
213.7 Kpixels/sec |