| Upload Date | December 18 2025 08:25 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3089 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2827
406.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2744
16.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3328
68.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3224
74.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3091
42.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3927
19.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2691
215.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2938
91.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3330
99.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2727
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2176
67.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3450
265.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3702
108.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4016
39.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2809
2.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2978
94.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9918 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7223
1.01 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11499
69.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11362
232.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11771
271.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12215
165.8 images/sec |
|
|
Clang
|
15938
78.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3088
247.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12674
392.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8353
249.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8975
37.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12304
382.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10541
810.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11578
339.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8915
88.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13400
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8688
275.1 Kpixels/sec |