| Upload Date | December 18 2025 08:25 AM |
| Views | 17 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | KEYENCE BT-A800M |
| Model ID | KEYENCE BT-A800M |
| Motherboard | KEYENCE |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3457 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.02 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.35 GB |
| Single-Core Score | 852 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
694
99.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
648
3.90 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1136
23.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1164
26.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
932
12.6 images/sec |
|
|
Clang
|
826
4.07 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
855
68.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
944
29.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
885
26.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
740
3.06 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1034
32.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
473
36.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
973
28.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
779
7.73 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
776
750.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
971
30.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2979 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1754
251.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2975
17.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4424
90.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4945
114.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3757
51.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3850
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1018
81.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4395
136.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2140
64.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2521
10.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4361
135.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1785
137.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3075
90.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2835
28.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3874
3.75 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3929
124.4 Kpixels/sec |