| Upload Date | December 18 2025 08:23 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S9310 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3126 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2819
404.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2753
16.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3396
69.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3263
75.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3089
41.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3955
19.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2717
217.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2945
91.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3308
99.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2726
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3105
96.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3409
262.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3637
106.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3692
36.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2783
2.69 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2806
88.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9911 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6885
988.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11138
67.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11283
231.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11812
272.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11982
162.6 images/sec |
|
|
Clang
|
16161
79.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3118
249.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12689
393.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8147
243.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8897
36.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12185
379.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10573
812.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10654
312.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9045
89.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13507
13.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10724
339.6 Kpixels/sec |