| Upload Date | December 18 2025 08:15 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2506BPN68G |
| Model ID | Xiaomi 2506BPN68G |
| Motherboard | klimt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.01 GB |
| Single-Core Score | 2573 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1962
281.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1955
11.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3040
62.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2682
61.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2517
34.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3215
15.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2379
190.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2489
77.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3180
95.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2504
10.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2990
93.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2263
174.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2915
85.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2715
26.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2084
2.02 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2811
89.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8070 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5209
748.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8367
50.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11580
237.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11024
254.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9306
126.3 images/sec |
|
|
Clang
|
11690
57.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2678
214.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10805
334.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6792
203.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7704
31.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11018
342.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5836
448.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8288
243.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7394
73.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9749
9.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10047
318.1 Kpixels/sec |