| Upload Date | December 18 2025 08:15 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | KEYENCE BT-A800M |
| Model ID | KEYENCE BT-A800M |
| Motherboard | KEYENCE |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3457 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.02 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.35 GB |
| Single-Core Score | 860 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
703
101.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
626
3.77 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1140
23.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1162
26.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
927
12.6 images/sec |
|
|
Clang
|
830
4.09 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
859
68.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
944
29.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
884
26.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
741
3.07 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1034
32.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
570
43.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
974
28.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
785
7.79 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
775
750.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
967
30.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2992 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1753
251.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3073
18.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4451
91.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4915
113.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3699
50.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3858
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1017
81.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4339
134.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2172
65.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2521
10.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4349
135.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1774
136.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3126
91.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2875
28.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3881
3.76 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4072
128.9 Kpixels/sec |