| Upload Date | December 18 2025 08:11 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S22 |
| Model ID | samsung SM-S901N |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.05 GB |
| Single-Core Score | 1634 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1451
208.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1421
8.56 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1970
40.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1874
43.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1712
23.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1985
9.78 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1414
113.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1681
52.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1773
53.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1533
6.34 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1923
59.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1222
93.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1748
51.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1617
16.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1241
1.20 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1658
52.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3843 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2550
366.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4821
29.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5016
102.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5283
121.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4359
59.2 images/sec |
|
|
Clang
|
4953
24.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1550
124.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4985
154.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3194
95.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3156
13.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5320
165.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2450
188.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3941
115.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3877
38.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4705
4.55 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4508
142.7 Kpixels/sec |