| Upload Date | December 18 2025 08:07 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Realme GT2 Pro |
| Model ID | realme RMX3301 |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 1336 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1086
155.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1067
6.43 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1571
32.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1396
32.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1390
18.9 images/sec |
|
|
Clang
|
1557
7.67 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1187
95.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1398
43.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1568
46.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1357
5.62 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1607
50.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
988
75.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1530
44.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1360
13.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1062
1.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1484
47.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3429 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2218
318.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3606
21.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4606
94.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4821
111.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4097
55.6 images/sec |
|
|
Clang
|
4457
22.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1141
91.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5002
155.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2941
88.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2929
12.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4687
145.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2505
192.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3914
114.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2835
28.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4249
4.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4494
142.3 Kpixels/sec |