| Upload Date | December 18 2025 07:50 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.21 GB |
| Single-Core Score | 2291 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1849
265.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1648
9.93 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2598
53.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2610
60.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2314
31.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3045
15.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2163
173.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2441
75.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2667
79.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2270
9.39 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2662
82.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1801
138.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2462
72.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2132
21.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1769
1.71 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2581
81.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5951 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3572
513.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5827
35.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8317
170.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8573
197.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7528
102.2 images/sec |
|
|
Clang
|
8676
42.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1747
139.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9219
285.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4644
139.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5618
23.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7758
241.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4523
347.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6009
176.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5008
49.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7529
7.29 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8579
271.6 Kpixels/sec |