| Upload Date | December 18 2025 07:47 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus PKG110 |
| Model ID | OnePlus PKG110 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | uag |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.85 GB |
| Single-Core Score | 1400 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1197
171.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
943
5.68 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1672
34.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1697
39.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1297
17.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1774
8.74 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1397
111.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1379
42.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1549
46.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1381
5.72 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1589
49.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1305
100.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1519
44.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1400
13.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1046
1.01 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1504
47.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4770 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3596
516.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5110
30.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6579
134.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7150
164.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5618
76.2 images/sec |
|
|
Clang
|
7309
36.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1347
107.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5962
184.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4133
123.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4237
17.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6245
194.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3645
280.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5044
148.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4328
42.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4949
4.79 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6079
192.5 Kpixels/sec |