| Upload Date | December 18 2025 07:41 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2443 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2047
294.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1934
11.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2692
55.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2491
57.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2396
32.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3025
14.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2086
167.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2292
71.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2806
84.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2331
9.65 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2396
74.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2719
209.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2943
86.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2887
28.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2151
2.08 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2442
77.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8937 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5693
817.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9238
55.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11045
226.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10039
231.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11118
150.9 images/sec |
|
|
Clang
|
15699
77.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2505
200.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11337
351.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8217
245.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8853
36.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10581
329.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9328
717.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9606
281.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8720
86.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11600
11.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9919
314.1 Kpixels/sec |