| Upload Date | December 18 2025 07:39 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus PKG110 |
| Model ID | OnePlus PKG110 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | uag |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.85 GB |
| Single-Core Score | 2255 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1993
286.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1982
11.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2681
54.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2827
65.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2097
28.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2853
14.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2058
164.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2172
67.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2374
71.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2140
8.86 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2520
78.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1973
151.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2316
68.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2158
21.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1684
1.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2375
75.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6627 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4575
657.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7102
42.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9086
186.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10151
234.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8131
110.4 images/sec |
|
|
Clang
|
9359
46.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1803
144.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9177
284.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5481
164.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6196
25.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8708
271.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5057
388.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7421
217.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6217
61.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6598
6.38 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8700
275.5 Kpixels/sec |